KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12642138

nr 1264 2138

Arthur Wesley Cottrell, 1800-tal, landskap med kor, Signerad. Olja på duk, 29x45 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

800 kr

måndag 15 juli 2019
kl 18:57:38